কোনডাল ৰেখাই দিব ধনী দুলাড়ী

হস্তৰেখা শাস্ত্ৰত, বিবাহ আৰু বিবাহিত জীৱনৰ বিষয়ে শিকাৰ বাবে বিবাহ শাৰী গুৰুত্বপূৰ্ণ বুলি গণ্য কৰা হয়।

এই ৰেখাৰ দৈৰ্ঘ্য, ডাঠ, স্পষ্টতাৰ উপৰিও, এই সকলোবোৰ বস্তুৱে এই ৰেখাটো কোনপৰ্বতলৈ যায় বা ৰেখাবোৰে ইয়াক অতিক্ৰম কৰে তাৰ বিশেষ ইংগিত দিয়ে।

বিবাহ শাৰীটোৱে বৰ্ণনা কৰে যে এজন ব্যক্তিৰ বিবাহিত জীৱন কেনেকোৱা হ’ব, তেওঁৰ সুখ বা সমস্যা হ’ব। একে সময়তে, তেওঁ কেনে ধৰণৰ জীৱন সংগী পাব?

হাতৰ তলুৱাত থকা বিবাহৰ ৰেখাটো আটাইতকৈ সৰু আঙুলিৰ তলত আছে। ই বুধ পৰ্বতৰ হাতৰ তলুৱাৰ বাহিৰৰ পৰা ভিতৰলৈ আহে।

বিবাহৰ ৰেখা টো স্পষ্ট আৰু গভীৰ হ’লে এইটো বহুত ভাল। বিবাহৰ ৰেখা কটা হ’লে বিবাহিত জীৱনত অসুবিধা হয়, বহুতো শাৰী বা পোহৰেৰে গঠিত।

যদি বিবাহৰ ৰেখা হৃদয়ৰেখাৰ ওচৰত থাকে, তেনে লোকসকলে প্ৰায় 20 বছৰ বয়সত বিবাহ পাশত আৱদ্ধ হয়, আনহাতে হৃদযন্ত্ৰৰ ৰেখাৰ পৰা দূৰত্বই পলমকৈ বিবাহ হোৱাৰ ইঙ্গিত দিয়ে।

# যদি বিবাহৰ ৰেখা টো চান মাউণ্টেইনৰ ফালে যায়, এজন ব্যক্তিৰ বিবাহ এক অতি সমাপ্তিশীল পৰিয়ালত হয়।

# এটাতকৈ অধিক সৰু বিবাহ শাৰীয়ে প্ৰেমৰ সম্পৰ্কপ্ৰতিনিধিত্ব কৰে।
যদি বুধ পৰ্বতৰ বিবাহ ৰেখাটো কেইবাটাও অংশত বিভক্ত কৰা হয়, ই ব্যস্ততা ভংগ হোৱাৰ লক্ষণ।

# যদি বিবাহ শাৰীৰ আৰম্ভণিতে এগৰাকী মহিলাৰ হাতত চিহ্ন থাকে, তেন্তে তেওঁ বিবাহত প্ৰতাৰিত হ’ব পাৰে।

# যদি শুক্ৰ পৰ্বতৰ পৰা এটা শাৰী ওলাই বিবাহ শাৰীলৈ যায়, তেন্তে এনে ব্যক্তিৰ বিবাহে দুখৰ সৃষ্টি কৰে

Leave a Comment