ঋষভ পন্টৰ প্ৰাক্তন প্ৰেমিকাৰ পোষ্টক লৈ চৌদিশে কিয় ইমান Gossip ?

কেইমাহমান আগতে বলীউডৰ হট আইটেম গাৰ্ল উৰ্বশী ৰৌতেলাৰ সৈতে এক সম্পৰ্কৰ কাহিনী সংবাদ মাধ্যমত প্ৰকাশ পাইছিল৷ উৰ্বশীক হোৱাটছএপত পণ্টে ব্লক কৰিছে। পণ্টে তেওঁক প্ৰথমে হোৱাটছএপত আৰু তাৰ পিছত সকলো ঠাইতে ব্লক কৰিছে।

ভাৰতৰ আটাইতকৈ সফল উইকেটকিপাৰ মহেন্দ্ৰ সিং ধোনীৰ অৱসৰৰ পিছত ঋষভ পন্টে উইকেটকিপাৰ হিচাপে দায়িত্ব গ্ৰহণ কৰিছিল। তেওঁ দায়িত্ব লোৱাৰ বাবে ভাল সময় অতিবাহিত কৰিছিল। কিন্তু উচ্চ প্ৰত্যাশা বঢ়োৱাত তেওঁৰ একমাত্ৰ অসুবিধা আছিল তেওঁৰ ধাৰাবাহিকতাৰ অভাৱ৷ উইকেটৰ পিছফালে থকা সৰলতাৰ সৈতে তেওঁৰ নিৰ্ভীক বেটিঙে ভাৰতীয় ক্ৰিকেট দলক আগলৈ লৈ গৈছে। এতিয়ালৈকে ইংলেণ্ডত তেনে একো কৰা নাই৷ কিন্তু ইয়াৰ মাজতে পন্ট, উৰ্বশী ৰৌতেলাৰ gossip ৷

কেইমাহমান আগতে বলীউডৰ হট আইটেম গাৰ্ল উৰ্বশী ৰৌতেলাৰ সৈতে এক সম্পৰ্কৰ কাহিনী সংবাদ মাধ্যমত প্ৰকাশ পাইছিল৷ সামাজিক মাধ্যমৰ বাবে তেওঁলোকৰ কাহিনী বহুতে জানিছিল৷ বহুলোকে তেওঁলোকৰ সকলো মিঠা ছবি একেলগে দেখিছে৷
ইফালে, পৰিস্থিতি হঠাতে ইমানেই বেয়া হৈ পৰিছিল যে উৰ্বশীক হোৱাটছএপত পণ্টে ব্লক কৰিছিল। পণ্টে তেওঁক প্ৰথমে হোৱাটছএপত আৰু তাৰ পিছত সকলো ঠাইতে ব্লক কৰিছিল।

উৰ্বশী ৰৌতেলাই ছ’চিয়েল মিডিয়াত এটা পোষ্ট কৰিছিল যিয়ে যথেষ্ট উত্তেজনাৰ সৃষ্টি কৰিছিল৷ শিৰোনামটোত তেওঁ লিখিছিল, আপুনি মোক চুম্বন কৰিব পাৰিবনে, মই এতিয়াও সৰু আৰু মোৰ খাবলৈ একো নাই৷ “- এই বিষয়ে এটা কাহিনী আছে৷

এইটো প্ৰকৃততে এটা ইংৰাজী গীতৰ শাৰী৷
অনুৰাগীসকলে উৰ্বশীৰ পোষ্টত মন্তব্য দিবলৈ আৰম্ভ কৰে৷ বলীউডৰ বম্বচেলেৰ মেনেজাৰে কয় যে দুয়োজন তাৰকাই সন্মতিৰে নিজৰ বিষয়ে সম্পূৰ্ণ ষ্টপ দিছে৷ সকলোৱে ইজনে সিজনৰ জীৱনৰ পৰা আঁতৰি থকাৰ প্ৰতিশ্ৰুতি দিছে৷ ঋষভ পন্টে বৰ্তমান ঈশা নেগীৰ সৈতে ডেটিং কৰি আছে৷

Leave a Comment