পুৰণি বিচনা বিক্ৰী কৰিবলৈ গৈ যুৱতী পৰিল প্ৰেমত

 

আপুনি আপোনাৰ বিশেষ আপোনজনক ক’ত বিচাৰি পায়?

এইটো জনা কঠিন। এতিয়া ব্ৰিটিছ ছোৱালী কায়লা স্পিয়াৰ্ছৰ কথাই ভাবকচোন, কেনেকৈ অতি আচৰিত ধৰণে পাইছিল জীৱন লগৰীক।

২৫ বছৰীয়া কায়লাই তেওঁৰ পুৰণি বিচনা এখনৰ পৰা পৰিত্ৰাণ পাবলৈ ফেচবুকত এটা Online Selling Communityক বিজ্ঞাপন দিছিল। তেওঁ নাজানিছিল যে তেওঁৰ বিজ্ঞাপনটোৱে কায়লাৰ জীৱনৰ আটাইতকৈ গুৰুত্বপূৰ্ণ ব্যক্তিজনক লগ লগাই দিব। কিং চাইজৰ বিচনা আৰু মেট্ৰেছ যাৰ পৰা কায়লাই পৰিত্ৰাণ পাব বিচাৰিছিল এতিয়া তেওঁৰ জীৱনৰ এটা অংশ হৈ পৰিছে।

বিচনা বিক্ৰী বিজ্ঞাপন অতি বিশেষ হৈ পৰে
কায়লা স্পিয়াৰ্ছে এই বছৰৰ ফেব্ৰুৱাৰীত ফেচবুকৰ কমিউনিটি মাৰ্কেটপ্লেচত তেওঁৰ বিচনা আৰু গাদী বিক্ৰী কৰিবলৈ বিজ্ঞাপন দিছিল। এই বিচনাখন ক্ৰয় কৰিবলৈ আগ্ৰহী সকলৰ ভিতৰত এজন আছিল গেৰী মেকডনাল্ড। গেৰীয়ে কায়লাক এই বিচনাখনৰ বাবে প্ৰায় ১৫ হাজাৰ টকা আগবঢ়াইছিল। কায়লাই প্ৰস্তাৱটো ভাল পাইছিল আৰু গেৰীৰ সৈতে লগ হৈছিল। যেতিয়া বিক্ৰেতা আৰু ক্ৰেতা লগ হৈছিল, এই সাক্ষাত অতি বিশেষ হৈ পৰিছিল।

চুক্তিটো ঠিক হোৱাৰ লগে লগে প্ৰেম
যেতিয়া বিচনা চুক্তি (Online deal) ঠিক হোৱাৰ লগে লগে কায়লা আৰু গেৰী লগ পাইছিল, দুয়ো প্ৰথম দৰ্শনতে ইজনে সিজনৰ প্ৰেমত পৰিছিল। সেইদিনা গেৰীয়ে বিচনাখন লৈ ঘৰলৈ গৈছিল, কিন্তু তেওঁলোক দুয়োৰে হৃদয়ত কিছু অনুভৱ বাকী আছিল। অৱশেষত, কেইসপ্তাহমানৰ পিছত, গেৰী আৰু কায়লাই এটা বাৰ্তাৰ জৰিয়তে কথা পাতিবলৈ আৰম্ভ কৰিলে। এপ্ৰিল মাহৰ ভিতৰত, সম্পৰ্কটো আনুষ্ঠানিক হৈ পৰিছিল আৰু এতিয়া কায়লাই জানুৱাৰী ২০২২-ত প্ৰথম সন্তানজন্ম দিবলৈ গৈ আছে। কায়লাই তাইৰ টুইটাৰ একাউণ্টত কাহিনীটো শ্বেয়াৰ কৰিছিল। মানুহে এই পোষ্টটোত যথেষ্ট আকৰ্ষণীয় সঁহাৰি দিছে।

Leave a Comment